Deutsch

Reference


“S firmou PERASPERA group spolupracujeme již několik let a jsme plně spokojeni. Obzvlášť si ceníme operativního a flexibilního jednání a pochopení našich potřeb. Výběr kandidátů probíhá na profesionální úrovni a stručné hodnocení je výstižné a poskytuje nám dobrou orientaci v přípravě na pohovory s kandidáty. Doporučení kandidáti se osvědčili a jsou oporou našeho týmu.”

Finanční ředitel
Mezinárodní výrobní firma - strojírenství“Naše odvětví je velice specifické a na většinu pracovních pozic hledáme kandidáty, kteří nám mohou nabídnout pracovní zkušenosti právě z našeho potravinářského oboru. Jsme si vědomi toho, že těchto kandidátů je v našem okolí jen hrstka a často je potřeba zavítat i mimo plzeňský region. PERASPERA group se hledání vhodných kandidátů vždy chopí velmi svědomitě, abychom si vybrali jen z těch nejlepších. Oceňujeme především aktivní přístup a příjemná jednání.”

HR Manager
Mezinárodní výrobní firma - potravinářství“Spolupráce s PERASPERA group v oblasti vyhledávání vhodných uchazečů trvá již několik let. Jsou to profesionálové ve svém oboru, kteří jednají transparentně, solidně, rychle a dodržují pravidla, na kterých jsme se dohodli. Jsme s nimi v neustálém kontaktu, průběžně nás informují o stavu a úspěšnosti vyhledávání. Zasílají kvalitní uchazeče, kteří splňují námi určené požadavky na pracovní místo. Odměnu si nárokují až po úspěšném obsazení pracovního místa vybraným kandidátem. Splupráce je výborná, a proto ji rádi využíváme.”

Vedoucí personálního oddělení
Mezinárodní výrobní firma - strojírenství, automotive“Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s PERASPERA group v oblasti vzdělávání a vyhledávání zaměstnanců. Spokojenost, důvěra a bezpochyby přínos - to je naše hodnocení tohoto obchodního vztahu.”

Jednatel
Výrobní společnost - strojírenství


PODPORUJEME
PERASPERAGROUP.CZ
©2014